DİLEK RENT A CAR  OTOMOTİV OTELCİLİK TUR.SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. şirketler grubu sahibi ÖMER PAŞA DİLEK tarafından kurulmuş olan DİLEK CAR RENTAL firması yurtiçi kiralama sektöründe Trabzon, Ordu ,Istanbul (Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı ) ,Antalya,Samsun,Bolu,Ankara,İzmir,Muğla şubeleri ile hizmet vermektedir. Trabzon kuruluşlu olan firmamız geniş ve yeni nesil araç filosu ile birlikte 70 ’den fazla profesyonel çalışana sahiptir. Dilek Turizm firmamız araç kiralama sektöründe olduğu gibi konaklama ve emlak alanında da oldukça başarılı bir grafik çizmeye devam etmektedir. DİLEK RENT A CAR  OTOMOTİV OTELCİLİK TUR.SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.  şirketler grubu bünyesinde oluşturulan, Dilek Villa 1 , Dilek Villa 2 , Dilek Villa 3 , Dilek Residence , Dilek Apart  konaklama alanında karadeniz bölgesinde oldukça başarılı ödüllere layık görülmüştür.


Araç kiralama alanında Dilek Car Rental, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalite standartlarında sunduğu hizmeti verimliliği maksimize ederek sektörde saygın bir yer edinmiştir. Gerek geniş araç filosu, gerekse marka çeşitliliği konusunda birçok rakip firmanın oldukça üstünde bir noktada bulunan Dilek Car Rental, ulusal çapta oto kiralama markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Dilek Car Rental, 2007 yılından itibaren Karadeniz Bölgesinde güvenilir hizmet ve sunduğu innovative çözümler ile şube sayısını arttırarak hizmet ağını genişletmektedir. Faaliyet gösterdiği alanda güvenin ve ilkeli hizmetin önemini öncelikli tutan Dilek Car Rental, bireysel oto kiralamada ekonomik, orta, lüks, premium, SUV ve VIP araç sınıflarıyla her bütçeye uygun araç kiralama ile birlikte kurumsal firmalar için uzun soluklu filo kiralama hizmeti sunmaktadır.