DİLEK CAR RENTAL 

DİLEK CAR RENTAL & WİSH CAR RENTAL ,DİLEK2 MOTORLU ARAÇLAR A.Ş ve DILEK SİGORTA şirketler grubu sahibi  ÖMER PAŞA DİLEK tarafından kurulmuştur.

DİLEK markası grubu içerisinde yer alan DİLEK CAR RENTAL 2007 yılında kurulmuş olup , Türkiye geneli 12 ilde ki hizmet noktasında, bünyesinde 100'den fazla profesyonel personelleri ile birlikte  faaliyet göstermektedir. Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama anlayışı ile faaliyete başlayan DİLEK CAR RENTAL , DİLEK markası grubunun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.
 %100 DİLEK markası sermayesi ile kurulan DİLEK CAR RENTAL, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk rent a car markasıdır. Global ağda ise  WİSH CAR RENTAL olarak  tüm yurt dışı misafirlerine yol arkadaşlığı yapmaktan memnuniyet duymaktadır. WİSH CAR RENTAL  iş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları global bir markadır.
DİLEK CAR RENTAL & WİSH CAR RENTAL araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren şirketimiz, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.
DİLEK CAR RENTAL & WİSH CAR & DİLEK 2 MOTORLU ARAÇLAR A.Ş  lisanslı ticari markalarıdır.