DİLEK ŞİRKETLER GRUBU  

Dilek Filo & Wish Car Rental ,Dilek 2 Motorlu  Araçlar  A.Ş ve Dilek Sigorta şirketler grubu sahibi  ÖMER PAŞA DİLEK tarafından kurulmuştur.

DİLEK markası içerisinde yer alan Dilek Filo 2007 yılında kurulmuş olup , Türkiye geneli 12 ilde ki hizmet noktasında, bünyesinde 200'den fazla profesyonel personelleri ile birlikte  faaliyet göstermektedir. Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama anlayışı ile faaliyete başlayan Wish Car Rental  , Dilek markası grubunun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.
 %100 Dilek markası sermayesi ile kurulan Dilek Filo, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk rent a car markasıdır. Global ağda ise  Wish Car Rental olarak  tüm yurt dışı misafirlerine yol arkadaşlığı yapmaktan memnuniyet duymaktadır. Wish Car Rental  iş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları global bir markadır.
 Wish Car Rental araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren şirketimiz, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.
DİLEK Filo & Wish CAR  & DİLEK 2 MOTORLU ARAÇLAR A.Ş  lisanslı ticari markalarıdır.